Kabel światłowodowy BiTfiber Z-XOTKtsd 12J (1x12) t.1,8mm /bębnowy/ Kabel światłowodowy BiTfiber Z-XOTKtsd 12J (1x12) t.1,8mm /bębnowy/
Producent: BITNER
Cena brutto: 1,99 zł (netto: 1,62 zł )
zawiera 23% VAT
mb
zobacz więcej
Kabel światłowodowy BiTfiber Z-XOTKtsd 24J (2x12) t.1,8mm FO0162 /bębnowy/ Kabel światłowodowy BiTfiber Z-XOTKtsd 24J (2x12) t.1,8mm FO0162 /bębnowy/
Producent: BITNER
Cena brutto: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
zawiera 23% VAT
mb
zobacz więcej
Kabel światłowodowy FTTH duplex 2x G.657A SM 9/125 LSZH 30x20mm 80N FRP  żółty /1000m/ Kabel światłowodowy FTTH duplex 2x G.657A SM 9/125 LSZH 30x20mm 80N FRP żółty /1000m/
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 635,99 zł (netto: 517,07 zł )
zawiera 23% VAT
rolka
zobacz więcej
Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35121/3-U /bębnowy/ Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35121/3-U /bębnowy/
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 7,99 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT
mb
zobacz więcej
Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35081/3-U /bębnowy/ Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35081/3-U /bębnowy/
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
zawiera 23% VAT
mb
zobacz więcej
Kabel światłowodowy wewnętrzny SM 2x9/125 FTTH G.657A2 FO.KS.00039 /bębnowy/ Kabel światłowodowy wewnętrzny SM 2x9/125 FTTH G.657A2 FO.KS.00039 /bębnowy/
Producent: GMPnet
Cena brutto: 544,99 zł (netto: 443,08 zł )
zawiera 23% VAT
mb
zobacz więcej
Kabel światłowodowy Z-XOTKtsd 96J (8x12)/1,8 /bębnowy/ Kabel światłowodowy Z-XOTKtsd 96J (8x12)/1,8 /bębnowy/
Producent: Telefonika
Cena brutto: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT
mb
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy LC UPC-LC UPC MM 50 125U OM2 5m 50463 Patchcord światłowodowy LC UPC-LC UPC MM 50 125U OM2 5m 50463
Producent: Qoltec
Cena brutto: 25,99 zł (netto: 21,13 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowyLC UPC-LC UPC MM 50 125 OM3 3m 54077 Patchcord światłowodowyLC UPC-LC UPC MM 50 125 OM3 3m 54077
Producent: Qoltec
Cena brutto: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowyLC UPC-LC UPC SM 9 125 G652D 20m 54330 Patchcord światłowodowyLC UPC-LC UPC SM 9 125 G652D 20m 54330
Producent: Qoltec
Cena brutto: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowyLC UPC-SC UPC MM 50 125 OM4 1m 54348 Patchcord światłowodowyLC UPC-SC UPC MM 50 125 OM4 1m 54348
Producent: Qoltec
Cena brutto: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowySC APC-SC UPC SM 9 125 G652D 10m 54294 Patchcord światłowodowySC APC-SC UPC SM 9 125 G652D 10m 54294
Producent: Qoltec
Cena brutto: 10,99 zł (netto: 8,93 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowySC APC-SC UPC SM9 125 G652D 0,5m 54288 Patchcord światłowodowySC APC-SC UPC SM9 125 G652D 0,5m 54288
Producent: Qoltec
Cena brutto: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowySC UPC-LC UPC SM 9 125 G652D 1m 54031 Patchcord światłowodowySC UPC-LC UPC SM 9 125 G652D 1m 54031
Producent: Qoltec
Cena brutto: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl