Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Optic Patchcord SC APC-SC APC SM Simplex 50m 54219 Optic Patchcord SC APC-SC APC SM Simplex 50m 54219
Producent: Qoltec
Cena brutto: 35,99 zł (netto: 29,26 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Optic Patchcord SC PC-SC PC SM Simplex 50m 54217 Optic Patchcord SC PC-SC PC SM Simplex 50m 54217
Producent: Qoltec
Cena brutto: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 16,99 zł (netto: 13,81 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01/3 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01/3
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 2m LS0H pomarańczowy DK-2533-02/3 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 2m LS0H pomarańczowy DK-2533-02/3
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03/3 Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 3m LS0H pomarańczowy DK-2533-03/3
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2532-01 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2532-01
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 2m LSOH pomarańczowy DK-2532-02 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 2m LSOH pomarańczowy DK-2532-02
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 3m LS0H pomarańczowy DK-2532-03 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 3m LS0H pomarańczowy DK-2532-03
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H turkusowy DK-2532-01/3 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H turkusowy DK-2532-01/3
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM3 3m LS0H turkusowy DK-2532-03/3 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM3 3m LS0H turkusowy DK-2532-03/3
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m DK-2532-02/3 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m DK-2532-02/3
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2932-01 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2932-01
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex SM 9/125 OS2 3m LS0H żółty DK-2932-03 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex SM 9/125 OS2 3m LS0H żółty DK-2932-03
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy LC/SC duplex SM 9/125 OS2 LSOH 2m DK-2932-02 Patch cord światłowodowy LC/SC duplex SM 9/125 OS2 LSOH 2m DK-2932-02
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2522-01 Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2522-01
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m pomarańczowy DK-2522-02 Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m pomarańczowy DK-2522-02
Producent: ASSMANN
Cena brutto: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl